Архів статей

ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ РЕДАКЦІЙНОЇ КОЛЕГІЇ ЗБІРНИКА!

19.09.2016 19:12
    27 вересня 2016 року о 10 год. 00 хв. відбудеться засідання редакційної колегії збірника наукових праць "Вісник Кримінологічної асоціації України" за адресою: м. Харків, пр. Л. Ландау, 27, корпус факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ, 4-й...

ДО УВАГИ НАУКОВЦІВ!

12.08.2016 18:39
Редакційна колегія збірника запрошує до плідної співпраці науковців, правоохоронців-практиків, здобувачів, ад’юнктів, аспірантів, слухачів, курсантів та студентів, а також усіх, хто цікавиться проблемами реформування кримінальної юстиції. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України...

ВИЙШОВ ДРУКОМ ЗБІРНИК № 2 (13) 2016

31.07.2016 10:00
Вісник Кримінологічної асоціації України № 2 (13) : збірник наукових праць [редкол. О. М. Бандурка (голов. ред.) та ін.]. – Харків : ХНУВС, 2016. – 306 с.

ДО УВАГИ АВТОРІВ!

23.06.2016 17:48
23.06.2016 Вченою радою Харківського національного університету внутрішніх справ рекомендовано до друку та до поширення через мережу Інтернет збірник наукових праць "Вісник Кримінологічної асоціації України" № 2 (13) за 2016 рік. Вихід у світ номера планується у липні 2016 року.

ДО УВАГИ АВТОРІВ!

17.06.2016 10:47
17.06.2016 правлінням Кримінологічної асоціації України рекомендовано до друку та до поширення через мережу Інтернет збірник наукових праць "Вісник Кримінологічної асоціації України" № 2 (13) за 2016 рік. Вихід у світ номера планується у липні 2016 року.

З ЮВІЛЕЄМ!

28.04.2016 00:28
Шановний Вікторе Миколайовичу та увесь колектив Донецького юридичного інституту МВС України!       Від президії Кримінологічної асоціації України прийміть найщиріші вітання з нагоди Ювілею навчального закладу – 55 річчя з дня заснування Донецького юридичного інституту МВС...

УСТАНОВЧІ ЗБОРИ ЗАКАРПАТСЬКОГО ОБЛАСНОГО ОСЕРЕДКУ АСОЦІАЦІЇ

27.04.2016 12:01
  В Ужгородському національному університеті (УжНУ) відбулися установчі збори Закарпатського обласного осередку Кримінологічної асоціації України.   З привітальними словами до учасників звернулися проректор УжНУ професор Олександр Рогач та декан юридичного факультету УжНУ професор...

ОГОЛОШЕННЯ

22.04.2016 13:39
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!       Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми кримінального права та кримінології у світлі реформування кримінальної юстиції», яка відбудеться 19 травня 2016 року за підтримки...

IV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВІ ТА КРИМІНОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ"

15.04.2016 20:11
У Харківському національному університеті внутрішніх справ за підтримки Міністерства внутрішніх справ України, Кримінологічної асоціації України відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Кримінально-правові та кримінологічні засади протидії корупції». У конференції взяли участь...

ВИЙШОВ ДРУКОМ ЗБІРНИК № 1 (12) 2016

27.03.2016 13:56
Вісник Кримінологічної асоціації України № 1 (12) : збірник наукових праць [редкол. О. М. Бандурка (голов. ред.) та ін.]. – Харків : ХНУВС, 2016. – 288 с.
Зображено: 21 - 30 з 43
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>